.

.

ShangJinCY Автомобил Воланот Заклучување - Силна Трајни Тешки Анти-Кражба Воланот Кодот

ShangJinCY Автомобил Воланот Заклучување - Силна Трајни Тешки Анти-Кражба Воланот Кодот

DEN 695.76
Износ

Пена опфатени се справи со тоа се направи на цинк легура, автомобил воланот брава со многу цврст со пена опфатени се справи да се чува од гребење на вашиот управувачот. 3 ВО 1 Воланот, Анти-кражба Заклучување,Само-одбрана Оружје,да се Избега Чекан.На волан за заклучување е здрав воланот на автомобилот заклучување на анти-кражба уред.Производ Големина : 19.3 x 5.12x1.4 инчи ,Анти-кражба Бар Е Прилагодлив - Прилагодлива должина 6.5"-12.4".Се Вклопува Во Воланот Внатрешен Дијаметар Помеѓу 6,5"-12.4".Бравата на управувачот бар непречено да продолжи и прилагодливи,погоден за сите видови на автомобили.Главен Материјал : Тркалезна челик, Премија Алуминиум/Легура Големина(Приближно) : 19.3 x 5.12 x 1.4 инчен Отвори Должина(Приближно) : 28.7 инчен Тежина(Приближно) : 42.4 оз Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Заклучување на Воланот 3 x Клучеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите