.

.

Календар 2022 Gaming Mouse Pad Големи XL Долго Продолжен Влошки Голема Mousepad Биро Мат Home Office Оркестарот Додатоци за Компјутер персонален Компјутер Лаптоп

Календар 2022 Gaming Mouse Pad Големи XL Долго Продолжен Влошки Голема Mousepad Биро Мат Home Office Оркестарот

DEN 453.12
Износ

Супериорен Контрола на Површината - Биро влошки се направени од високо квалитетна ткаенина материјал, ултра-мазна и дише ткаенина овозможува брзо движење, додека одржување на одлична прецизност, во согласност & точни глувчето контрола.Совршен избор за студирање, работа, игри.Продолжен Големина - глувчето подлога е доволно голем, 11.8"X 31.5" (30cm X 80см), дебелина 3мм, нуди широк простор за вашиот лаптоп, глувче и тастатура и други биро предмети.Можете слободно да се движите глувчето без било каков прекин и не мора постојано да ја прилагодите тастатурата како ќе го направите за традиционална mousepad.Издржливи Stitched Рабови - најновите крои технологија гарантира дека mouse pad нема да носат или да се деформира при употреба.Stitched рамка обезбедува тоа не кавгата или распадне, како и други подлоги за глувче.Опуштете се за да го користите.Стабилен Не се лизга Гумени База - густа не се лизга природата гума база нуди екстра силна потпора да се обезбеди помош на глувчето мат остане безбедно во место.Тоа помага да се спречат несакани подлога лизгачки ефикасно кога изработка на брза движењата на глушецот или пишување.На располагање за било каква рамна, тврда, tabletop површината.Заштитна Биро Мат - парична казна-текстура, отпорни на топлина и истури-доказ материјал ефикасно да се спречи случајно оштетување од гребнатини, дамки, spills, топлина и scuffs.Лесно е да се чува чист, само со ги на влажна крпа за континуирана употреба.Обезбедува заштитни, водоотпорен, шарени површина на вашиот дом, канцеларија биро.Во потрага по забавен начин за да заличи вашето биро простор?Во потрага по уникатен подарок за некој ви се допаѓа?Добредојдовте на купување на нашите календар mousepad.Се совпаѓа со секој стил канцеларија, дом и работна маса.Осветлете ја вашата соба со вашиот омилен mouse pad и додадете контакт на уметноста на вашиот начин на живот.Добредојдовте на 2022.

R

Им се допаѓа и на купувачите