.

.

На Hillman Група 5003 Празен Ѕид Сидро

На Hillman Група 5003 Празен Ѕид Сидро

DEN 139.44
Износ

Се користи за 3/8 да 1/2 Во.Дебелина На Ѕид.Употреба во base, гипс и плочки.Големина : 1/8 Кратко.Земја на Потекло : Кина.Опис на производот Главно се користи во base, на празен ѕид сидро е медиум должност fastener.Откако телото на сидро е инсталиран, завртка може да се отстрани и предмети може да се промени без нарушување на сидро.На врвот има вози точка да пирс base лесно.Од Производителот Главно се користи во base, на празен ѕид сидро е медиум должност fastener.Откако телото на сидро е инсталиран, завртка може да се отстрани и предмети може да се промени без нарушување на сидро.На врвот има вози точка да пирс base лесно.

R

Им се допаѓа и на купувачите