.

.

PUUUCI Штекер Ѕид Носителот Застане за Точка 3-та Генерација [Квадратни Plug Само], Простор за Заштеда на Додатоци со Кабелот за Управување за Вашиот Ехо Smart Home Јазик,Криј?

PUUUCI Штекер Ѕид Носителот Застане за Точка 3-та Генерација [Квадратни Plug Само], Простор за Заштеда на Додатоци

DEN 359.76
Износ

【Говорникот Ѕид】надградена верзија на Ѕид Стојат, специјално дизајнирани за Точка 3 Gens долго и неуредна кабелот за напојување?Нашиот ѕид може да се скрие неуредна кабелот за напојување уредно зад Точка да конкурираат проштална на долго грда жица.Ова е навистина една додаток кој може да се задржи кујна, бања и спална соба чисти.

R

Им се допаѓа и на купувачите