.

.

Henf 5'x3' 1/2 Дебела Салон Мат за Коса Стилист,Салон за убавина & Бербер Стол Анти-Замор Кат Мат Убавина Снабдувач,Против Пролизгување Водоотпорен Убавина Берберот Мате?

Henf 5'x3' 1/2 Дебела Салон Мат за Коса Стилист,Салон за убавина & Бербер Стол Анти-Замор Кат Мат Убавина Снабдувач,Против

DEN 1197.12
Износ

АНТИ-ЗАМОР - салонот перница е направен од исклучително удобно пена, која може ефикасно да се намали стои замор и стрес, и се комфорни и издржливи.Комбинирање салон кат мат со вашиот салон чаир ќе изгледа одлично.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ - Ова анти-замор кат мат може да се користи под салон столици, берберот столици, шампон маси или било која работна станица каде што работникот удобност е потребно, погоден за столови со квадратни или кружни база.НЕ се ЛИЗГА &NON-БЛЕДНЕЕ - салонот душеци Направен од високо квалитетни ПВЦ rubberized ткаенина & СТП foamed дното,не се лизга текстура површината и анти-патување заострените рабови, комфорни и издржливи во употреба.Висока густина пена дното осигурува тоа не навивам по долго време користење.ВОДООТПОРЕН & ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - ПВЦ салон подлога е водоотпорен и лесно да се чисти.Само исплакнете со вода и избришете исклучување на нечистотија на површината со крпа, може да се задржи салонот подлога чистење за долго време.LARFE ДОВОЛНО - Ова мат е доволно голем (3' x 5'), и тоа му овозможува на берберот прошетка повеќе удобно и флексибилно.Ќе бидат испратени од НАС директно со 3-7 дена стасале во нормала.Вовед : Тоа е заедничка работа за берберот да стои долго време, па салон мат која може да се намали стои замор е потребно.Овој салон мат е направен од ПВЦ & Висока густина Пена, и тоа е исклучително comfortable.By со користење на овој салон мат, ќе можат да работат долги часови, со малку стрес на вашите зглобови и стапалата.И тоа, исто така, може да се користи под високи потпетици.Тоа е доволно голем(3'x5'), што им овозможува да работат околу клиент додека престојуваат на мат, а мат одговара со стандардот столици со круг база 26" во дијаметар.Мат избор е 1/2"дебела.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетни ПВЦ & Висока густина Пена, комфорни и издржливи во употреба 2. Погодни за употреба со берберот столици, салон столици, итн. 3. Лесно да се чисти и да се избрише 4. Дебела предниот раб, не е лесно да се тркалаат до 5. Ефикасно намалување на постојаниот замор и стрес Спецификации : 1. Материјал : ПВЦ & Висока густина Пена 2. Боја : Црна 3. Мат Облик : Semicircle 4. Димензии : 3' x 5' (L x W) 5. Дебелина : 1/2" 6. Круг База Дијаметар : 26" 7. Тежина : 9.92 кг / 4.5 кг.

R

Им се допаѓа и на купувачите