.

.

PUUUCI Штекер Ѕид Носителот Застане за Точка 3-та Генерација, Простор за Заштеда на Додатоци со Кабелот за Управување со Точка(3-та Генерација) Smart Home Јазик, Кријат Неуре

PUUUCI Штекер Ѕид Носителот Застане за Точка 3-та Генерација, Простор за Заштеда на Додатоци со Кабелот за

DEN 261.12
Износ

【Говорникот Ѕид】надградена верзија на Ѕид Стојат, специјално дизајнирани за Точка 3 Gens долго и неуредна кабелот за напојување?Нашиот ѕид може да се скрие неуредна кабелот за напојување уредно зад Точка да конкурираат проштална на долго грда жица.Ова е навистина една додаток кој може да се задржи кујна, бања и спална соба чисти.

R

Им се допаѓа и на купувачите