.

.

30pcs Штракаат Кутија Поправка Играчка-Squeakers, Штракаат Топки, Rattles Кутии се Меша за Шиење во Бучава Создателот Вметнете Милениче Бебе Играчки

30pcs Штракаат Кутија Поправка Играчка-Squeakers, Штракаат Топки, Rattles Кутии се Меша за Шиење во Бучава

DEN 263.76
Износ

☛☛Штракаат диск Рамен штракаат Ratteldose за шиење во бебе штракаат, cuddly играчки, полнети играчки или животинско играчки, teddies, кукли, или други шиење. ☛☛Совршен за поправка на кадифен играчки или кукли да квичат повторно.Совршен звук, не е премногу силен или досадни. ☛☛Звук : полни со пластични монистра што штракаат кога го допре и потресен. ☛☛На крцка, штракаат топки и штракаат кутии се идеални за шиење во cuddly играчки или други шиење како бебе играчки. ☛☛Пакет Inclued 10x Rattle Топки 24 mm/0.94"; 10x Squeakers 63mm*30мм/2.48"*1.2".Product_description Штракаат кутија за шиење во бебе штракаат, cuddly играчки, полнети играчки или животинско играчки.Се чини дека новороденчињата плачат многу.Можете да плаче насекаде, во секое време.Но, тие се, исто така, љубопитни за таинствениот свет, каде што сè е ново на нив.Значи, ако сакате да престане да плаче, оваа прекрасна штракаат е совршен избор за вас.Можете да шие ги во вашиот играчка или друго место за бебе активности.Тоа е исто така идеална објект за бебиња да оствари нов свет.Функција : Боја : бела/Транспарентен *Материјал : Пластика. *Големина : Squeakers 22mm/0.87"; Штракаат Топки 24 mm/0.94"; Штракаат Лименки 63mm*30мм/2.48"*1.2" *Висок квалитет за меки и удобни допир без да се оштети. *За развој на истражување духови за бебиња. *Развивање на бебето чувство на допир и раката и окото координација на природен начин. *Совршена играчка за шетач, бебе превозникот или на креветчето. *Да подготви бебе внимание, да ги задржи нејзината од плачење. *Пакет, вклучувајќи : 30pcs мешани вклучувајќи (10x Rattle Кутии; 10x Rattle Топки; 10x Squeakers).

R

Им се допаѓа и на купувачите