.

.

QIDIAN Мотоцикл Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Пак Сигнал Светлина Светилка за Piaggio Веспа GTS 300 GTS GTV LX LT Спринт Primavera 125 150 Скутер Измена Додатоци

QIDIAN Мотоцикл Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Пак Сигнал Светлина Светилка за Piaggio Веспа GTS 300 GTS GTV

DEN 815.76
Износ

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Легура Алуминиум Домување и LED светилка монистра, обвивка се изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој што со добра изведба на топлина дисипација, исто така, и долго-пак трајност ,безбедност и сигурност.Килибар Боја на Светлина за Возврат Сигнал,Супер Јасно Леќа и DC-12 V,леќа е супер јасно дека светлата се многу светли.Fitment : за Piaggio Веспа GTS 300 GTS GTV LX LT GRS300 Спринт 125 150 Primavera 125 150.Пакет : 1 Пар * Се Претвори Сигнали Светла.Тоа е лесен и удобен да го инсталирате, plug and play да ве чини малку време, заштедува енергија и време,без каква било измена е потребно,.Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија се прошири возило употреба животот Долго трае, и безбедност спроведен, тоа ќе ви даде дополнителна безбедност, додека мотоцикл во текот на ноќта.Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Го Јачина На Светлина.Материјал : CNC Домување, LED светилка монистра Светлина Боја : Жолто Напон : DC-12 V Fitment : За Веспа GTS300 GTS GTV LX LT GRS300 Спринт 125 150 Primavera 125 150 Пакет 1 Пар * се Претвори Сигнали Светла.

R

Им се допаѓа и на купувачите