.

.

Календар 2022 Mouse Pad Игри Големи Mousepad со Stitched Работ Nonslip Гумена Подлога

Календар 2022 Mouse Pad Игри Големи Mousepad со Stitched Работ Nonslip Гумена Подлога

DEN 215.76
Износ

Големина 10.3" x 8.3" x 0.12" (26*21*0.3 см), поголема големина.Материјал Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини.Мазна крпа површина која глувчето глајд модели над убаво, одлична за секојдневна работа или играње.Поддржани со не се лизга гумени подлога, го задржува mouse pad од лизгање.Издржливи Stitched Рабовите Дизајниран со деликатна stitched рабовите за да се спречи носат или навивам.Ултра издржлив и може да се користи за години без деформација или degumming.И го подобрува естетски и животниот век на глувчето подлога.Дизајн дизајнот е постојан и тоа ќе не кора се исклучи или да го избрише off.Дизајниран со напредни мастила да се направи за долго-траен печати.На водоотпорен слој го спречува оштетување од истури пијалоци или други несреќи.Мулти-цел Овој личен подлошки се посебни биро додатоци за вашата канцеларија или дом.Одлична за вашиот лаптоп, компјутер и Компјутер.Красат вашата маса и добредојде на 2022 година. Исто така одличен подарок за некој што го сакаш.Машина перат.Во потрага по забавен начин за да заличи вашето биро простор?Во потрага по уникатен подарок за некој ви се допаѓа?Добредојдовте на купување на нашите календар mousepad.Се совпаѓа со секој стил канцеларија, дом и работна маса.Осветлете ја вашата соба со вашиот омилен mouse pad и додадете контакт на уметноста на вашиот начин на живот.Добредојдовте на 2022.

R

Им се допаѓа и на купувачите