.

.

Maxmoral 4pcs M8x15mm Планински Велосипед Хексадецимален Главата Чудак Рака Завртки Велосипед Оска Гром Водоотпорен Завртка

Maxmoral 4pcs M8x15mm Планински Велосипед Хексадецимален Главата Чудак Рака Завртки Велосипед Оска Гром Водоотпорен

DEN 143.76
Износ

Материјал : Висока цврстина челик.Големина : M8x15mm.Тоа може ефикасно да се избегне влијанието на вода,песок и земја на оската.Високо квалитетни и издржливи.Пакет се вклучени : 4pcs Велосипед Хексадецимален Чудак Рака Завртки.Материјал : Висока цврстина челик Големина : M8x15mm Функција : Тоа може ефикасно да се избегне влијанието на вода, песок и земја на оската.Тоа е полесно да се заклучи завртка со 8мм хексагонални клуч.Пакет се вклучени : 4pcs Велосипед Хексадецимален Чудак Рака Завртки.

R

Им се допаѓа и на купувачите