.

.

6 Пакет на 16 оз Refillable чисто Стакло Спреј Шишиња – Обновливи Контејнери со Прилагодливи Sprayer: Misting & Поток – За Етерични Масла, Козметички производи, Производи за Чист

6 Пакет на 16 оз Refillable чисто Стакло Спреј Шишиња – Обновливи Контејнери со Прилагодливи Sprayer: Misting

DEN 1199.52
Износ

ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : Секој refillable шише држи до 16oz секоја, па вие не мора да се грижите за работи надвор од чистење производ на половина пат низ работа.Исто така, долга цевка достигне целиот пат до дното агол од шише, па ќе освои ' t отпад капка!.ЕКОЛОШКИ : На брилијантно чисто стакло се користи за ова шише поставите не е само естетски префинета, тоа е исто така уште еден чекор што можат да се преземат за намалување на нашата зависност од пластика.Употреба во вашиот дом, градина, салон, продавница, канцеларија и гаража!.НАВОЈ ФЕНОЛНИ КАПА : Фенолни капи се најдобри во шише индустрија, бидејќи тие печат вашиот шише цврсто, заштита од протекување, но исто така, лесно е доволно за да се отстрани за брз пристап до содржината.Не spills кабинети под или во вашиот куфер!.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : чиста, модерен стакло дизајн на овој сет значи тоа е сосема машина за миење садови безбедно!Шишиња се ослободени од олово, кадмиум и BPA, која може да предизвика страшни пластични мирис кој често seeps во течности, што ги прави совршени за козметички решенија, апарати за чистење и како растение господин!.ПОВЕЌЕ ПРИЛАГОДУВАЊА : Дали сте за примена на лицето магла или сакаат директно шут за убиството плевели, имаме што се опфатени.На здрав предизвикувачи се лесно прилагодливи, со поставки за магла, поток и исклучување.Ергономски, прилагодлив спреј млазницата со Спреј, Stream & Исклучување settings.Вклучени Фенолни Капи се овозможи истекување-бесплатно, стрес-бесплатен простор за складирање.Убава чисто стакло изгледа одлично на екранот.Ја спречува пластични смрдеата & хемикалии од нутриенти во шише.Се чувствуваат сигурни со PBA-слободен капи и активирањето на компоненти.Издржливи стакло е со тешки метали слободни и фармацевтски одделение.Направете свој DIY, органски производи.Заштедите пари со намалување на употреба на расположливиот пластика.

R

Им се допаѓа и на купувачите