.

.

METEATI-1 2 парчиња Автомобил Динамичен Пак Сигнал Светла Огледало Rearview Индикатор Светилки за G20 G21 G28 G2x 2019 GYF

METEATI-1 2 парчиња Автомобил Динамичен Пак Сигнал Светла Огледало Rearview Индикатор Светилки за G20 G21 G28

DEN 2080.80
Износ

Евро Стил, Пушеле Леќа Дизајн.Ја подобрува стилот и изгледот на вашето возило, додека подобрување на безбедноста.LED светилки во боја на килибар.ABS пластика обезбедува трајност на домување. 100% Сосема нов, никогаш не се користат или се инсталирани.

R

Им се допаѓа и на купувачите