.

.

Tznzxm за ZTE Страствен 589 Случај, ZTE Страствен 589 Назад Случај, Цвет Сликарство Дизајн Флексибилни Мека TPU Отпорен на Гребење Не се Лизга Заштитен Браник Тенок Телефон Сл

Tznzxm за ZTE Страствен 589 Случај, ZTE Страствен 589 Назад Случај, Цвет Сликарство Дизајн Флексибилни Мека

DEN 239.76
Износ

100% Компатибилен со : Потрошувачки Мобилната ZTE Страствен 589 .Нова Флексибилна Мека TPU Цвет Сликарство дизајниран Случај отпорен на гребење задниот поклопец за Вашиот Потрошувач Мобилната ZTE Страствен 589. Флексибилни TPU Сликарство Цвет Дизајн Назад ,еколошки,лесни, но заштитна,да се спречи smudges гребнатини отпечатоци од прсти,shockproof капка доказ.Со Воскресна 0.2 мм Усна во работ држи вашиот ZTE Страствен 589 екран и камера површина во безбедно да се спречи оштетување на уредот. 100% Прецизно отсекување на испис за звучници, камера, полнење пристаништа, аудио портови сензори и копчиња.Тенок Одговара цврсто на мобилен телефон тело,Лесно се држат за вклучување/исклучување на инсталација.Брзи превозот,Супер квалитет и Најдобра услуга.Враќање и Замена без услови.Ние обезбедуваме 24-час одговори услуги на клиентите и ви даваат задоволителни одговори.100% задоволството на клиентите е нашиот мотивација и persuit.product_description : Дизајн : Тенок Флексибилни TPU Сликарство Цвет Назад Случај Компатибилен Модел : Потрошувачки Мобилната ZTE Страствен 589 Tznzxm е професионална 3c додатоци продавница, обезбедува различни стилски 3 C додатоци за електронски производи, со висок квалитет и добра услуга на клиентите.Карактеристики : Материјал : TPU Пристап до сите контроли и функции за Заштита на телефон од гребење, прашина и други штети Сите слотови за камерата, полнач, и говорниците се достапни Пакет : 1 BUC Цвет Сликарство Назад Случај (телефон не е вклучен).

R

Им се допаѓа и на купувачите