.

.

ZAGG InvisibleShield Екран Заштитник за Apple iPod Touch 5G

ZAGG InvisibleShield Екран Заштитник за Apple iPod Touch 5G

DEN 155.76
Износ

Нула-Доказ - патентиран филм - Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус - ја Подобрува зафат.Нано-мемориска технологија.Невидливи за заштита и Лесно да се отстрани, оставајќи нема леплива остатоци.ZAGG почести warrantees само кога ZAGG производи се купуваат од Овластените дилери, како што се .ZAGG invisible Shield за Apple i Pod Touch 5 G, Екран (Јасно) Моќен екран заштита за вашиот уред.Затоа што не Можете Да му Верувате Заштита на Вашиот Уред за да Само Anybody The Invisible Shield–ZAGG е прилагодено, патентиран, предводник на производот–обвива околу електроника обезбедување незаменлива отпорност на триење.Сопствени дизајниран за илјадници уреди, вклучувајќи ги и мобилните телефони, дигитални медиуми играчи, лаптопи, таблети, GPS уреди, рачен гејминг системи, рачни часовници, дигитални камери, и многу повеќе, на Invisible Shield е оригиналниот gadget заштитник.Довербата на Experts ZAGG е обезбедување на заштитни филмови за вашиот омилен уреди од 2005—повеќе од било кој друг.Во тоа време, тие го продаваат над 50 милиони Invisible Shields—повеќе од било кој друг.Значи, можете да бидете сигурни дека Invisible Shield е докажано достоен на своето име.Воена Одделение Protection Originally дизајниран за да ги заштити воен хеликоптер ножеви, Invisible Shield е reimagined за вашите уреди.Ултра-тенок и супер силни, го штити вашиот омилен уреди без додавање непријатно најголемиот дел или тежина.Нано-Меморија Technology Extraordinarily силна, невидливи, и со способноста да се лекува, Invisible Shield е речиси неуништив.И дури и ако успее да го повреди тоа, неговата Нано-Мемориска Технологија овозможува да се само-исцели така што никогаш нема да видите каков било знак на штета.Оваа технологија, исто така, прави Invisible Shield повеќе свитливи така, тоа е полесно да се применуваат и стапови подобро да агли.Полно Тело, Coverage Invisible Shield Оригинални држи вашиот уред целосно заштитени, па тоа останува како беспрекорна како денот кога сте го купиле.Цел живот Warranty The Invisible Shield е толку траен што ZAGG со задоволство стои зад него 100% .Тоа е толку голема, ќе треба да го замени вашиот уред пред да ќе треба нова.Плус, на Invisible Shield согласува, па и вашиот уред кој можете дури и не знаат дека е таму—се додека е потребно.Направен во U. S. A. Секој Invisible Shield испратени до секој агол на светот е направен во U. S. A. ZAGG зема гордееме со фактот дека и смета дека е една од причините на Invisible Shield е толку многу подобро отколку останатите.Она што е во Box Included во кутијата се еден Invisible Shield Оригиналот, ткаенина за чистење, а squeegee, како и примена решение.

R

Им се допаѓа и на купувачите