.

.

Henf 3'x 5' - 1/2 Дебела Салон Анти Замор Мат за Коса Стилист, Полу Круг Удобност Бербер Убавина патосници Под Стил, Чаир (2 ПАРЧИЊА Semicircle)

Henf 3'x 5' - 1/2 Дебела Салон Анти Замор Мат за Коса Стилист, Полу Круг Удобност Бербер Убавина патосници

DEN 1813.44
Износ

Направени од високо квалитетни ПВЦ rubberized ткаенина & СТП foamed дното, тоа може ефикасно да се намали стои замор и стрес,комфорни и издржливи во употреба.Нашиот салон мат може да бидат заменети со салон столици, берберот столици, салон столици и така натаму, погоден за столови со квадратни или кружни база.ПВЦ салон подлога е водоотпорен и лесно да се чисти.Само исплакнете со вода и избришете исклучување на нечистотија на површината со крпа.Овој мат е доволно голем (3' x 5'), и тоа му овозможува на берберот прошетка повеќе удобно и флексибилно.Производот ќе биде предаден од НАС директно со 4-8 дена стасале во нормала.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вовед : Тоа е заедничка работа за берберот да стои долго време, па салон мат која може да се намали стои замор е потребно.Овој салон мат е направен од ПВЦ & Висока густина Пена, и тоа е исклучително comfortable.By со користење на овој салон мат, ќе можат да работат долги часови, со малку стрес на вашите зглобови и стапалата.И тоа, исто така, може да се користи под високи потпетици.Тоа е доволно голем (3'x 5'), што им овозможува да работат околу клиент додека престојуваат на мат, а мат одговара со стандардот столици со круг база 26" во дијаметар.Мат избор е 1/2" дебела.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетни ПВЦ & Висока густина Пена, комфорни и издржливи во употреба 2. Погодни за употреба со берберот столици, салон столици, итн. 3. Лесно да се чисти и да се избрише 4. Дебела предниот раб, не е лесно да се тркалаат до 5. Ефикасно намалување на постојаниот замор и стрес Спецификации : 1. Материјал : ПВЦ & Висока густина Пена 2. Боја : Црна 3. Мат Облик : Semicircle 4. Димензии : (3 х 5)' / (91.4 x 152.4)cm (W x L) 5. Дебелина : 1/2" / 1.3 см 6. Круг База Дијаметар : 26" / 66cm 7. Тежина : 17.9 кг / 8.12 кг 8. Количина : 2 парчиња Пакетот Вклучува : 2 x Анти-замор Салон Душеци 1 x Прирачник за Корисникот.

R

Им се допаѓа и на купувачите