.

.

32 Перници Покрива Само Слон Mandala Црна Кат Перница Случај Медитација Бохемски Перница За Седење Фрли Хипи Декоративни Boho Индискиот Големи Отоманската Отворено Дома

32 Перници Покрива Само Слон Mandala Црна Кат Перница Случај Медитација Бохемски Перница За Седење Фрли Хипи

DEN 333.36
Износ

Answer : ___________________________ Note : 1 Круг Перница Капак (Случаи) Само; Insert/додатен Не се Вклучени.Големина Прибл. : Дијаметар - 32 Инчи.Задната Страна Кука И Јамка Fastener (велкро лента).Направени во Индија, на Екранот Печатен Дизајн, 100% Памучен Материјал со Пом Пом Чипка.Машина за миење посебно во ладна вода.Додадете голема чувствуваат за вашата спална соба со овој памук рачно изработени се фрли под перница капак.Оваа прекрасна дел на уметноста може да се користи како седење перница Маска, Тркалезна Маса Крпа и ..Исто така се идеални да се земе заедно да имаат јадат надвор или на плажа.За ваша погодност тоа е рака печатени на 100% чист памук.Овие маски се направени со 100% памук ткаенини и печатени и рачно изработени во Индија.Овие перници може да се меша со современа, Модерна или традиционални украси, Поставен перница Покрие со Пом Пом Чипка.Тие се атрактивни како секој од нив е уметност и додава на вашиот колекција.Забелешка : Една Перница ги опфаќаат само; insert/додатен не се вклучени Перење Инструкции : 1. Рака мие со ладна вода одделно 2 не се мијат со други предмети 3 не собори сува 4 не користите bleaches или силна перење течности како ова ќе предизвика боја се кандидира 5 Блага пеглање дава фини на допир на својот квалитет 6. Не користат хлор кајгана 7. Машина за миење посебно во ладна вода НАПОМЕНА : Поради уникатен и рачно изработени природата, мерки погоре може да се разликуваат една мала малку од реалниот. - Крај на боите можат да се разликуваат од оние што се прикажани поради природата на фотографирањето, монитор во боја settings и резолуцијата на екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите