.

.

LIZI Полици Кујна Полица Завршувањето на Рек Овошје и Зеленчук Складирање Рек Складирање Полица Зеленчук Кошница 4/5 Слој од Нерѓосувачки Челик (Големина : 109CM)

LIZI Полици Кујна Полица Завршувањето на Рек Овошје и Зеленчук Складирање Рек Складирање Полица Зеленчук Кошница

DEN 2104.80
Износ

* Разумен дизајн : Користете го овој нерѓосувачки челик полица лесно да ги зголемите вашите кујната кабинет простор за складирање и искористување на агол простор. *Цврсти и издржливи : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, носивоста е силна, на површина е мазна и раката не е изедначен, и интервалот помеѓу слоевите е прилагодлив. *Мерење големина : 4 слоеви 71*38.5*141cm, 5 слоеви 71*38.5*109cm. * Флексибилност : кујна складирање, играчка складирање, бања складирање, за различни прилики. * Имајте на ум дека големината е 1-3cm грешка за рачно мерење.Име : Кујна Shelf Material : Нерѓосувачки steel Number на подови : 4/5 floors Size : 4 слоеви 71*38.5*141cm, 5 слоеви 71*38.5*109cm Color : silver Applicable прилики : кујна, бања, детски соба, спална соба, итн.Answer : ___________________________ Note : прирачник за мерење има димензионални грешка од 1-3 см.

R

Им се допаѓа и на купувачите