.

.

Флеш Гордон Аура Принцот Vultan Filmation Производство Анимација Уметност Cel v27b

Флеш Гордон Аура Принцот Vultan Filmation Производство Анимација Уметност Cel v27b

DEN 1631.76
Износ

ФЛЕШ ГОРДОН Оригиналната Продукција Анимација Уметност Cel на Принцот Vultan од Filmation е 1979-1982 Цртан филм.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Мерки околу 10.5" x 12.5".На cel на ПРИНЦОТ VULTAN!Над 30 години!!Мерки околу 10.5" x 12.5".Има некои линија на косата (Види слики).Доаѓа со Чарлс Скот Галерија ГРБ.ПРЕВОЗОТ ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА ПРИОРИТЕТ НА ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ!.

R

Им се допаѓа и на купувачите