.

.

Dorman 428-651 М12-1.50 x 50mm DIN Метрички Хексадецимален Главата Кап Завртки

Dorman 428-651 М12-1.50 x 50mm DIN Метрички Хексадецимален Главата Кап Завртки

DEN 527.04
Износ

Директна замена.Лесна инсталација - нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните закачалка.Издржливи материјали - квалитет на материјали за долг животен век.Квалитетот тестирани - е подложен на тестирање за да се обезбеди соодветно одговара.Сигурен конструкција - комплет е гром и пролет се направени од челик, прекалени за трајни, долготраен животен век.Од 1918, ние сме биле на автомобилски резервни е пионерски проблем solvers.Ние објави илјадници делови и компоненти дека луѓето може само еднаш да се купи од оригиналната опрема manufacturers.By секогаш иновациите, ние се доведе на патот во одгледување на cid), со обезбедување на повеќе можности за поединци и бизниси кои зависат од автомобилската одржување.Тоа е зошто нашиот каталог вклучува повеќе од 80,000 производи и расте секоја година.

R

Им се допаѓа и на купувачите