.

.

Мемориска Пена Перница, CMUEPO Грлото на Вратот Перница за Болка, за Спиење, Сон Длабок се Обликуваат Перница за Странични Прагови, Грбот и Стомакот Прагови

Мемориска Пена Перница, CMUEPO Грлото на Вратот Перница за Болка, за Спиење, Сон Длабок се Обликуваат Перница

DEN 1199.76
Износ

Намалување на Вратот Болка : CMUEPO мемориска пена перница е дизајнирана да помогне во одржување на правилен начин ќе се постават и да се подобри спиење.Тоа ќе го задржи вашето тело дури и усогласување во текот на вашиот ' рбет, кои може да се намали на непотребни притисок на грб или на зглобовите за подмладување на вашето тело.Ергономски Дизајн : специјалната контура дизајн секогаш ќе имаат вашата глава правилно во спиење позиции.Без разлика дали спиете на грб, на една страна или на вашиот стомак, и рамената и вратот ќе биде идеално и правилно поддржани за да се намали грчењето.Ќе имаат подобар квалитет спиење.Премиум Мемориска Пена : На CP-10 memory перницата усвојува 100% премија memory пена со бавен раст дизајн(за 3s-5s).Нема хемиски мирис за да бидете здрави.Што ќе се обезбеди спиење фирма поддршка со неверојатна удобност и мекост.Дише и Перат Перница Случај : Мирис пренослив перница и се перат перница случај е направен од 100% полиестер, кој доаѓа со висока breathability и кожа-стил, без било какви хемиски супстанции кои може да се подобри здравјето.Совршен Подарок : Ова бавно пак да се врати меморијата перница со пристоен дизајн и исклучителна појава е идеален за постар, канцеларијата на работниците, студентите и оние кои секогаш седат или имаат грлото на ' рбетот проблеми(не за лекување на грлото на spondylosis).Добро е присутна за да се покаже вашата грижа кон некој што го сакаш.

R

Им се допаѓа и на купувачите