.

.

Zummo 210507A Z40 Сечилото

Zummo 210507A Z40 Сечилото

DEN 5612.88
Износ

Вистински ОЕМ замена дел.Zummo произведува линија на супериорен сокови, служат до најдобар квалитет сок со нивната ефикасна вертикална систем.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : Шпанија.Zummo 210507 A Z40 Ножот.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Zummo Zummo произведува линија на супериорен сокови, служат до најдобар квалитет сок со нивната ефикасна вертикална систем.

R

Им се допаѓа и на купувачите