.

.

SHANG-ЈУНИ Внатрешниот Човек Отстранување Алатка Универзална Внатрешна Врска Род Крајот Алатка 33-42mm Волан Род Рек & Назабена PT1268 Вратоврска Род Отстранување Алатка

SHANG-ЈУНИ Внатрешниот Човек Отстранување Алатка Универзална Внатрешна Врска Род Крајот Алатка 33-42mm Волан

DEN 1419.84
Износ

1. Универзална прилагодување. 3. Дизајниран за отстранување на насоката на управниот род. 4. Лесно се заменува внатрешна врска род краеви од 34~42mm дијаметар, без отстранување на решетката и крило. 5. Учителката им се род алатки лесно да го замени на внатрешниот вратоврска род завршува. 6. Специјално дизајнирани да се користи со 1/2" плоштад диск алатки.Спецификации : Име : Управување опрема wrench Style : Универзална adjustment Square диск : 1/2"Вкупната должина на алатка : 70mm Total ширина на алатка : 58mm Internal димензии : 33-42mm Material : Хром vanadium steel Top устата дијаметар : 22mm Bottom устата дијаметар : 42mm Package Листа:1 * Универзална Внатрешна Врска Род Крајот Алатка 33 - 42mm.

R

Им се допаѓа и на купувачите