.

.

Omron D4A-0100N Општа Намена Граница Вклучите Кутија, Еден Пол Двојно Пауза

Omron D4A-0100N Општа Намена Граница Вклучите Кутија, Еден Пол Двојно Пауза

DEN 167.76
Износ

Двојно печат на главата, комплетно покрие заптивка, и други карактеристики се обезбеди подобро печат.Широк Стандардни Оперативни Температура опсег : -40 Степен C до +100 Степен C (стандарден тип).Модели со fluoro-гума на располагање за поголема отпорност на хемикалии.Црна Монтажа метод, исто така, ја намалува престој за одржување.DPDT, двојно-пауза модели достапни за комплексни операции. 'Граница Вклучите Кутија, Контакт Тип SPDT, Контакт Форма 1 НЕ/1 НК, Засилувачи 10, Напон 600 VAC, NEMA Оценка 3, 4, 4 X, 6 P, 12 и 13, кои работат Temp -40 да 212 Сте F, Стандарди УЛ/АДС, За Употреба Со G0609621, G2625393, G0436816, G2984974, G3453195, G2487536, G2123414, G2675233, G1812711, G1816367, G0433675, G1243155, G2765971 и G3438836'.

R

Им се допаѓа и на купувачите