.

.

Omron D4A-0016N Општа Намена Граница Вклучите Главата, Флексибилни Род, Серпентина Пролет Тип

Omron D4A-0016N Општа Намена Граница Вклучите Главата, Флексибилни Род, Серпентина Пролет Тип

DEN 840.00
Износ

Двојно печат на главата, комплетно покрие заптивка, и други карактеристики се обезбеди подобро печат.Широк Стандардни Оперативни Температура опсег : -40 Степен C до +100 Степен C (стандарден тип).Модели со fluoro-гума на располагање за поголема отпорност на хемикалии.Црна Монтажа метод, исто така, ја намалува престој за одржување.DPDT, двојно-пауза модели достапни за комплексни операции.Граница Вклучите Главата, Actuator Стил Флексибилни Род, Actuator Локација Врвот, Контакт Форма Не Се Наведени, Засилувачи Не Се Наведени, Напон Оценка Не Се Наведени, Патување Не Се Наведени, Движење Omnidirectional, Оперативни Сила Не Се Наведени, Работа Темп. -40 Степени да 212 Степени F, NEMA Оценка 12, 13, 3, 4, 4 X, 6 P, IP Оценка 67, Стандарди АДС, УЛ, За Употреба Со Mfr.Нема.D4 A1116 N.

R

Им се допаѓа и на купувачите