.

.

MOSNOVO Еукалиптус Случај за iPhone 11 Про, Флорални Градина Шема Жени, Девојки Јасно Дизајн Транспарентна Пластика Тешко Назад Случај со TPU Браник Заштитни Случај Маска з?

MOSNOVO Еукалиптус Случај за iPhone 11 Про, Флорални Градина Шема Жени, Девојки Јасно Дизајн Транспарентна

DEN 407.76
Износ

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" - кој со иновативни shockproof материјал и ко-моделирани со двоен слој за заштита (TPU Браник + Тешко Задниот Панел), кој го штити од гребнатини, испакнатини и повеќе.Јасно, тенок, транспарентни заштитен браник случај телото открива и го подобрува оригиналот телефон боја.MOSNOVO случај одговараат совршено за i Phone 11 Про во Просторот Сива, Сребрена, Полноќ Зелена, и Злато Секој од нашите дела се отпечатени со мирис, уверение, нула, отпорни на мастило.Издржливи против пролизгување TPU држи телефонот лесен и лесно да се инсталира и потпора.Лесен пристап до сите копчиња и пристаништа.Додека кој воскресна рамки на живот екран и камера исклучување на рамна површина.

R

Им се допаѓа и на купувачите