.

.

100 Сребро на Вратите Наредени Гостин Салфетки за Еднократна употреба Хартија Елегантна Вечера Рака Салфетка за Бања Свадба Прием Празник-Годишнината Роденден Бул?

100 Сребро на Вратите Наредени Гостин Салфетки за Еднократна употреба Хартија Елегантна Вечера Рака Салфетка

DEN 454.80
Износ

Домот Naplins Служи 100 : Подарок Бутик металик сребрена граница салфетки карактеристики сребрена фолија на бело.Овие салфети дефинитивно ќе ја подобри вашата маса и импресионира вашите гости.Мерења : 7.5" x 4.25" укината и 15" x 12.75" ширевте.За Средби, & Специјални Настани : Совршен за 50-годишници, роденден партии, чај собири, и дегустација на вино.Беспрекорна салфетки за свадба приеми, ангажман и дипломски партии, модерни ресторани, празници, обилен ручек и повеќе!Лекување на вашите гости со сето внимание што навистина го заслужуваат!.Висок Квалитет : Салфети се направени од високо квалитетна дебела хартија.Салфети се меки и абсорбента и сува вашите раце брзо.Овие салфети ќе биде одлично за било која страна.Доволно За Вашите Гости : Акции со овие сребро исечените салфетки, па можете да бидете сигурни дека ќе имате доволно за сите ваши гости кои ќе присуствуваат на вашата страна.Повеќе Време да Уживаат : за Еднократна употреба хартија намалува расчистување време, па можете да уживате повеќе време со пријателите и семејството.Идеален за вечера табела поставеност, заводот, партија оркестарот, прав соба, бања суета, кујна контра врвот и гости бањи.Домот Naplins Служи 100 : Подарок Бутик металик сребрена граница салфетки карактеристики сребрена фолија на бело.Овие салфети дефинитивно ќе ја подобри вашата маса и импресионира вашите гости.Мерења : 7.5" x 4.25" укината и 15" x 12.75" ширевте.За Средби, & Специјални Настани : Совршен за 50-годишници, роденден партии, чај собири, и дегустација на вино.Беспрекорна салфетки за свадба приеми, ангажман и дипломски партии, модерни ресторани, празници, обилен ручек и повеќе!Лекување на вашите гости со сето внимание што навистина го заслужуваат!Висок Квалитет : Салфети се направени од високо квалитетна дебела хартија.Салфети се меки и абсорбента и сува вашите раце брзо.Овие салфети ќе биде одлично за било која страна.Доволно За Вашите Гости : Акции со овие сребро исечените салфетки, па можете да бидете сигурни дека ќе имате доволно за сите ваши гости кои ќе присуствуваат на вашата страна.Повеќе Време да Уживаат : за Еднократна употреба хартија намалува расчистување време, па можете да уживате повеќе време со пријателите и семејството.Идеален за вечера табела поставеност, заводот, партија оркестарот, прав соба, бања суета, кујна контра врвот и гости бањи.

R

Им се допаѓа и на купувачите