.

.

Бебе Дете Момчиња Облека 6 12 18 24 Месеци Лето Тимови 2T 3T 4T 5T Маскирни Панталони Поставува Облека

Бебе Дете Момчиња Облека 6 12 18 24 Месеци Лето Тимови 2T 3T 4T 5T Маскирни Панталони Поставува Облека

DEN 239.76
Износ

Тексас,Памук.Машина За Миење.Материјал : вест направени од памук, на шорцеви направени од тексас, го бранеа дупки на шорцеви се уникатната изработка.Тоа е мека, кожата-пријателски, удобно и дише да се носат.Возраст : Бебе момче 12-18 месеци облека, бебе момче 18-24 облека, 2t момче облека, 3t момче облека, 4t момче летна облека, 5t момче облека сет.Слоган : 1 ДЕВОЈКИ САМО МЕ сакаш, 2 ДОБИЈА ЕМ SAYIN' WOW.Лесно да се грижи : Fadeless, машина перат и рака мие, тоа е уште е големо чувство и нема знаци на истрошеност после миење бројни пати.Повод : Совршен за летото носи, роденденски подарок, секојдневно се игра, секојдневен, отворено носат, партија, патување, одмор, фотографија.Големина (инчен) 70 Блузи должина : 12.99 Биста : 18.9 Половината : 14.96 Шорцеви должина : 8.27 Возраст : 6-12 месеци 80 Блузи должина : 13.78 Биста : 19.69 Половината : 15.75 Шорцеви должина : 8.66 Возраст : 12-18 месеци 90 Блузи должина : 14.57 Биста : 20.47 Половината : 16.54 Шорцеви должина : 9.06 Возраст : 18-24 месеци 100 Блузи должина : 15.35 Биста : 21.26 Половината : 17.32 Шорцеви должина : 9.45 Возраст : од 2-3 Години, 110 Блузи должина : 16.14 и делови Биста : 22.05 Половината : 18.11 Шорцеви должина : 9.84 Возраст : 3-4 Години.

R

Им се допаѓа и на купувачите