.

.

Случај-Мате Трепкане - Случај за iPhone 11 - Рефлективен Фолија Елементи - 6.1 инчи - Stardust

Случај-Мате Трепкане - Случај за iPhone 11 - Рефлективен Фолија Елементи - 6.1 инчи - Stardust

DEN 959.76
Износ

Рефлексивни светкава сјајот фолија елементи. 10 ft.Капка заштита.Флексибилни страни за зголемена контрола.Анти-нула технологија со префинет метални копчиња.Компатибилен со безжично полнење.Забава пресврт на нашите класичен Karat случај, Трепкане дизајн има око-фаќање, рефлексивни светкава сјајот фолија која се менува во секој агол.На "трепкане" ефект е сигурен да го фати сите око.За оние кои сакаат малку повеќе од тоа секојдневниот искра, на Трепкане случај е оној за вас.Овде, во Случај-Другарче, ние знаеме дека во некој случај, не е само нешто што се лизга на задната страна на вашиот i Phone 11 и заборавајте.Тоа е моден додаток во сопствената право.Телефонски случај изразува вашата личност, accentuates вашиот изглед, и што е најважно го штити вашиот паметен телефон.Но, само затоа што тоа е практична потреба не значи дека тоа не може да биде убава и стилски.СЛУЧАЈ●ДРУГАР, На Точка. ✓ Компатибилен со i Phone 11.

R

Им се допаѓа и на купувачите