.

.

WIIKAI Замена Види Рака Бендови,Компатибилен за Garmin Пристап S6/Forerunner 735XT/630/620/235/220 Види Бенд.(Бели+Портокал)

WIIKAI Замена Види Рака Бендови,Компатибилен за Garmin Пристап S6/Forerunner 735XT/630/620/235/220 Види Бенд.(Бели+Портокал)

DEN 335.76
Износ

Високо квалитетен материјал : Усвојување безбедно, животната средина, како и високо квалитетни материјали.Тока се умре-фрлија formated.Сите материјални усвоен е безопасен за човечка кожа, животната средина и безбедно, и нема да бидат алергични.Врвка за околу дизајнот во согласност со ергономија, силни и издржливи, умерена мека, и удобно да го носите.Нови apperance, убави и стилски.Носат-отпорни, висока температура отпорни, не-deformable, не-токсични, без мирис, мека, не-пукање, не-иритирачки за кожата.Применливи модели : за Garmin Пристап S6 за Garmin forerunner 735 XT за Garmin forerunner630 за Garmin forerunner 620 за Garmin Forerunner235 за Garmin Forerunner220 за Garmin Forerunner230 за Garmin Пристап S6 Пакување големина : 70*200*5mm Рака големина : Краток рака должина : 90mm Долго рака големина : 120mm Применливи врвка за околу обемот : 155-210mm Рака тежина : 17g Додаток тежина : 10g.

R

Им се допаѓа и на купувачите