.

.

Wrights ЕДНОСТАВНОСТ ТРИМ SPL1967437050 ЕДНОСТАВНОСТ APPLIQUE ЖЕЛЕЗО НА СМ СИНИ ЅВЕЗДИ

Wrights ЕДНОСТАВНОСТ ТРИМ SPL1967437050 ЕДНОСТАВНОСТ APPLIQUE ЖЕЛЕЗО НА СМ СИНИ ЅВЕЗДИ

DEN 147.60
Износ

Вклучува (4) везени закрпи.Пегла на закрпи мерка 1.25" W x 1.25" Л одлична алатка за занает и за шиење проекти, како и прилагодување на вашиот облека и модни додатоци, овие кралска сина ѕвезди се одличен начин за да додадете цртичка на боја на тони на различни нешта!Нежно измијте циклус со ладна вода, се препорачува кога чистење на објекти со железо на appliques.Железо за да полиестер или памучни ткаенини за најдобри резултати.Вклучува (4) везени закрпи таа мерка 1.25" W x 1.25"Л.

R

Им се допаѓа и на купувачите