.

.

Чисто Стакло Тон Заврши Осветлување Додатоци E26 Медиум База A19 Круша Тип 4 Долго 60 Светлина Тела

Чисто Стакло Тон Заврши Осветлување Додатоци E26 Медиум База A19 Круша Тип 4 Долго 60 Светлина Тела

DEN 1543.20
Износ

Чисто Стакло Заврши.Сијалица(s) : 60 x 7.70 w E26 Медиум База A19 Круша [Вклучено].Стакло : Чисто Стакло.Чисто Стакло Тон Заврши Осветлување Додатоци E26 Медиум База A19 Круша Тип 4" Долго 60 Светлина за трпезарија Foyer Кујна Живеење & Спалната соба Островот Entryway Дома Тела.

R

Им се допаѓа и на купувачите