.

.

Ајкула Кожа Биро Подлога Заштитник Големи Компјутер Биро Мат Водоотпорен Не се Лизга Биро за Пишување Mouse Pad за Дома Декор канцелариска Работа

Ајкула Кожа Биро Подлога Заштитник Големи Компјутер Биро Мат Водоотпорен Не се Лизга Биро за Пишување Mouse

DEN 527.76
Износ

☆【Продолжен Големи Биро Подлога】 голем биро покрие mearsures 23.6*47.2 инчи, што е доволно голем за да ги собере вашата тастатура, глувче, лаптоп или друг објект на масата.На биро подлога обезбеди повеќе простор за професионална игри или канцелариска работа. ☆【Ултра-мазна Површина】ПВЦ не се лизга двострано кожа, мазната површина ќе се обезбеди непречено глувчето за контрола и неверојатна точност.Оваа глувчето мат помага да ги пратите на глувчето брзо и прецизно, максимално ја зголемува вашата игри на среќа/работно искуство. ☆【Не се лизга Кожа База】Лизга-отпорни кожа база може цврсто контрола на десктоп да се обезбеди стабилна работа на глувчето и тастатурата.На биро подлога може ефикасно да се спречи глувчето и тастатурата од лизгање и да се пресели. ☆【Мазна Машина】Не остар раб.Можете исто така да го исечете на биро подлога на големината сакате со себе.Заштитете го вашиот стакло/дрвена површина од гребнатини, дамки, и spills. ☆【Отпорен на вода】На површина од водоотпорен материјал ефикасно спречува случајно оштетување од течни spillage како што се вода, кафе, сок.Кога течноста нота на масата мат, тоа е лесно да се чисти и без одложување вашата игра или работа.Екстра Големи Mouse Pad Обезбеди Добри Заштитни за Вашето работно Биро.Големина : 23.6*47.2 инчен Материјал : ПВЦ не се лизга двострано кожен Мултифункционален голем mousepad може да се користи за пишување, пишување, пребарување на интернет, биро заштитник.Погоден Occcasions Клупи во студија соби, компании, кафулиња, итн.Против Пролизгување Кожа База на Овој голем игри биро мат може да зафат вашето биро цврсто, да се избегне случајно движење.И да се обезбеди стабилна и точна работа додека сте игри на среќа/работа.Не се лизга кожа држи целата површина на местото спречување на платно од зачестеноста нагоре.Перат Дизајн На пишување мат е опремен со еден кожа страна и еден никој лизга кожа страна.Кожени страна е водоотпорен и масло-доказ.И површината е лесно да се чисти, само треба да се избрише со влажна крпа.Мазна Површина На фина текстура површината на продолжен compter подлога обезбедува уникатна комбинација на брзина и контрола на вашиот глушец сензори.Идеален за компјутерски игри или дневни компјутери задача.Идеален Подарок идеален подарок за вашите пријатели, семејство, шеф, соработници.

R

Им се допаѓа и на купувачите