.

.

Чекор Вежба Малку Сет, Високо-брзински Челик Вежба малку Триаголник месо тело Чекор Вежба Малку Дупка Машина 3-12/4-12/4-22/6-24mm - 3-12mm

Чекор Вежба Малку Сет, Високо-брзински Челик Вежба малку Триаголник месо тело Чекор Вежба Малку Дупка Машина

DEN 835.20
Износ

Термичка обработка, со висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина, висока свиткување сила, остар раб.најдобар избор за обработка нерѓосувачки челик.Таа е погодна за тоа да биде инсталиран на пиштол вежба и да клупата вежба, се применливи за удирање на овие потешко workpieces,.како што се од нерѓосувачки челик, јаглероден челик, алуминиум плоча, железо плоча, итн.Чекор вежба бита можат да работат со алуминиумска легура, пластични материјали и дрво.Оваа вежба комплет е идеален за DIY проекти во домот, градината, работилница и многу повеќе.Спецификација : Под-тип : Дупка Cutter Material : ХСС-Co Handle должина : 31mm Handle дијаметар : 1/4"(6.35 mm)Точка Материјал се Справи со Тип се Справи со Дијаметар Чекор Квалитет се Справи со Должината на Работ Должина Чекор Diameter1 ХСС-Ко Хексадецимален се Справи со 1/4 Инчи (6.35 mm) 9steps 31mm 48mm 3/4/5/6/7/8/9/10/12mm2 ХСС-Ко Хексадецимален се Справи со 1/4 Инчи (6.35 mm) 9steps 31mm 48mm 4/5/6/7/8/9/10/11/12mm3 ХСС-Ко Хексадецимален се Справи со 1/4 Инчи (6.35 mm) 10steps 31mm 55мм 4/6/8/10/12/14/16/18/20/22mm4 ХСС-Ко Хексадецимален се Справи со 1/4 Инчи (6.35 mm) 11steps 31mm 62mm 6/8/10/12/14/16/18/20/22/24mm Feature : Термичка обработка, со висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина, висока свиткување сила, остар раб,најдобар избор за обработка нерѓосувачки челик.Таа е погодна за тоа да биде инсталиран на пиштол вежба и да клупата вежба, се применливи за удирање на овие потешко workpieces,како што се од нерѓосувачки челик, јаглероден челик, алуминиум плоча, железо плоча, итн.Автоматски deburrs дупки како што вежба.Не пилот дупки или pre-дупчење потребно.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет се Вклучени : 1 x Чекор Drill A Мора да се Има за Handyman или Професионалци - Совршена за домашни поправки и светлина работи, како на пример дупчење дупки во пластика, алуминиум, бакар, железо и многу други типови на меки метален лист.

R

Им се допаѓа и на купувачите