.

.

SECO CTFPL-85-4D Струг Врти Алатка Носителот 1 X 1 1/4 месо тело 6 OAL - MB1227RN

SECO CTFPL-85-4D Струг Врти Алатка Носителот 1 X 1 1/4 месо тело 6 OAL - MB1227RN

DEN 2042.40
Износ

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDLATHE ВРТЕЊЕ АЛАТКА ДРЖАЧОТ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDSHANK ГОЛЕМИНА : 1" X 1 1/4 ГОЛЕМИНА / ЕТИКЕТИРАЊЕ : CTFPL-85-4 DMANUFACTURER / БРЕНД : SECOTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 3-1-A-8.

R

Им се допаѓа и на купувачите