.

.

James Zabiela Ламинат Холограмот Зад Сцената Помине

James Zabiela Ламинат Холограмот Зад Сцената Помине

DEN 599.76
Износ

James Zabiela Ламинат Холограмот Зад Сцената Помине.Ова е Бендови Финалето Прототип за Сите Пристапни Помине кој ќе се користи на турнеја.Оваа помине беше направен за Менаџер име на минуваат и се означени ДЕМО Помине.На задниот дел од помине содржи информации за управување потребни за да се заврши редоследот по Уметник одобри помине.Многу уникатен објект од неверојатно бенд!.

R

Им се допаѓа и на купувачите