.

.

1 Пакет У Облик На Детска Четка Возраст 2-6 & 6-12 Дете У Облик На Четка За Заби 360° Деца U-Облик На Четка За Заби Полна Уста Голема Четка За Заби Четка За Заби Главата (Сина

1 Пакет У Облик На Детска Четка Возраст 2-6 & 6-12 Дете У Облик На Четка За Заби 360° Деца U-Облик На Четка

DEN 359.52
Износ

✿【Високо квалитетен материјал】Направени од храна одделение силиконски.Материјалот е безбедно, без чуден мирис, а бебето е поздраво да се користи.На силиконски четка главата е отпорна на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати. ✿【Посебни U-облик дизајн】Различен од традиционалните четки за заби, ние ги користиме уникатни U-облик четка главата дизајн, кој одговара на забите подобро.На U-облик дизајн се вклопува во устата подобро, дозволувајќи им на бебињата да го прифати.Бебињата може да ги измијат забите додека играте. ✿【Поздрав Грижа】U-облик четка главата дизајн, 360° чистење на бебешките заби.Тоа е полесно за бебиња да ги мијат забите.Чистење на забите во сите правци да се направи усната празнина поздрав. ✿【Нека бебињата сакаат да ги измијат забите】Лесен за употреба.Стави паста за заби во устата и се тресат за чистење на забите.Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави лесно да се четка забите. ✿【Пакет се Вклучени】1 U-облик на заби.Тип на & Size : Small (2~6 години), Големи (6~12 години).Децата U-облик на четка за заби 360° темелно чистење, погоден за возраст од 2-12 години Нека вашето бебе да падне во љубов со четкање!како да го користите : Тресат на паста за заби и пред да го користите за да се осигура дека паста за заби моделирани рамномерно.На предната и задната страна на паста за заби.Тресењето на U-облик на четка за заби од страна на страна.Само исплакнете ја четката, по употреба.Спецификација : Материјал : Силикон+PP Дезинфекција метод : измијте се со топла вода Топлинска отпорност на температура : 100°C Применливи возраст : 0-12 години Тип и Големина на : Мали (2~6 години), Големи (6~12 години)Пакет се Вклучени : 1 U-облик на заби.

R

Им се допаѓа и на купувачите