.

.

Jiameajani Бебе Да Се Смири Смири Крпа Благотворно Крпа Новороденче Спиење Играчки Handkerchief Бебе Крпа

Jiameajani Бебе Да Се Смири Смири Крпа Благотворно Крпа Новороденче Спиење Играчки Handkerchief Бебе Крпа

DEN 1845.60
Износ

❀ Функција : 1. Хранење 2. Се мијат твоето лице 3. Шампон бања 4. Пелена крпи 5. Перници, крпи 6. Маски. ❀ Боја е многу модерен, памучна газа, многу мека. ❀ Одличен подарок за вашето бебе. ❀ ❀ Нашиот дизајн на производот е уникатната, не се само убави, но, исто така, практични. ❀ ❀ ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Најдобар квалитет.Нашиот Бренд е посветен да го обезбеди високо стандардни производи,имаме доверба во нашите производи и да се обезбеди по продажба поддршка,ако имате производи квалитет на прашања, ве молиме контактирајте со нас. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Боја е многу модерен, памучна газа, многу мека.Карактеристики : 1. Хранење 2. Се мијат твоето лице 3. Шампон бања 4. Пелена крпи 5. Перници, крпи 6. Маски Одличен подарок за вашето бебе Спецификации : Материја : памук, Големина : по која се протега : 40x40cm/15.75 во×15.75 во Боја : Видете слики Количина : 1 Парче Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Piece × Бебе крпа (други додатоци демо на сликата не е вклучен).

R

Им се допаѓа и на купувачите