.

.

Autotech Парк Снег Шофершајбната Покрие Компатибилен со 2008-2020 Ауди S5, Обичај се вклопуваат Шофершајбната Покритие за Снег, Мраз и Мраз, Доаѓа со Ретровизор Маска

Autotech Парк Снег Шофершајбната Покрие Компатибилен со 2008-2020 Ауди S5, Обичај се вклопуваат Шофершајбната

DEN 719.76
Износ

Обичај се вклопуваат Пред Шофершајбната Покрие Снег, Sun Shade за 2008-2020 Ауди S5. Шофершајбната и од Страна на Огледалото, се Покрива со Auto Tech Парк заштита на шофершајбната од Зимскиот мраз, снег, град, УВ-зраци од сонце, дожд, лапавица, лапавица, вода, snowstorms, и гребнатини.Нашите multilayer шофершајбната покрие со пена core го штити вашиот стакло од напукнување преку апсорбирање на влијанието на снег или град.Поклопецот се состои од тешки тежина тројно слој ткаенина и пена со дијамант дизајн спречува таа да се воодушевен од ветрот.Со водоотпорен оксфорд ткаенина прави до надворешниот слој.Тоа го спречува апсорпција на вода, така што сите снег и мраз од надвор може да биде лесно да се отстрани.Едноставно отстранете го капакот и се тресат надвор од снег, за да започнете.Autotech Парк шофершајбната поклопецот е исклучително едноставен за инсталација и не бара дополнителни ремени.Тоа, исто така, има расклопна дизајн кој овозможува да се stow тоа каде во вашето возило без да се зема премногу простор.Овој производ доаѓа со складирање торба за едноставен транспорт, што ќе ви овозможи да ги зачувате и го носат во врска со леснотија.АНТИ КРАЖБА : Страничните панели се затвори во внатрешноста на предниот дел на автомобилот врати за да помогне да се спречи и да ги одврати крадци од крадење на шофершајбната заштитник и од тоа да биде воодушевен од ветрот.Обичај се вклопуваат Пред Шофершајбната Покрие Снег, Sun Shade за 2008-2020 Ауди S5. Шофершајбната и од Страна на Огледалото, се Покрива со Auto Tech Парк заштита на шофершајбната од Зимскиот мраз, снег, град, УВ-зраци од сонце, дожд, лапавица, лапавица, вода, snowstorms, и гребнатини.Нашите multilayer шофершајбната покрие со пена core го штити вашиот стакло од напукнување преку апсорбирање на влијанието на снег или град.Поклопецот се состои од тешки тежина тројно слој ткаенина и пена со дијамант дизајн спречува таа да се воодушевен од ветрот.Со водоотпорен оксфорд ткаенина прави до надворешниот слој.Тоа го спречува апсорпција на вода, така што сите снег и мраз од надвор може да биде лесно да се отстрани.Едноставно отстранете го капакот и се тресат надвор од снег, за да започнете.Autotech Парк шофершајбната поклопецот е исклучително едноставен за инсталација и не бара дополнителни ремени.Тоа, исто така, има расклопна дизајн кој овозможува да се stow тоа каде во вашето возило без да се зема премногу простор.Овој производ доаѓа со складирање торба за едноставен транспорт, што ќе ви овозможи да ги зачувате и го носат во врска со леснотија.АНТИ КРАЖБА : Страничните панели се затвори во внатрешноста на предниот дел на автомобилот врати за да помогне да се спречи и да ги одврати крадци од крадење на шофершајбната заштитник и од тоа да биде воодушевен од ветрот.

R

Им се допаѓа и на купувачите