.

.

Јајце Носителот,Јасно Јајце Фах Складирање Кутија со Капак и специјални тока,Храна Садовите за Складирање-Фрижидер Контејнерите,да се Прошири 3-Ниво Зачин Багажни?

Јајце Носителот,Јасно Јајце Фах Складирање Кутија со Капак и специјални тока,Храна Садовите за Складирање-Фрижидер

DEN 983.76
Износ

Јајце Носителот:врвот хронограф време бирање се користат за снимање на денот кога јајцата се чуваат за да се обезбеди свежината на јајца.Јајце фах доаѓа со четири-двострано snap монтажни здрав маска,пластовидно дизајн екстра фрижидер простор за складирање.Три нивоа на чување како чекор екранот полица,Зачувувате и организирате зачин шишиња, медицина шишиња, тегли, лименки, витамини, и многу други објекти.исто така, може да се организира козметика, парфеми, нега на кожата производи, фигурини, и канцелариски материјали.Задржи Вашата Кујна Организирани - Нашиот производ да ви обезбедиме лесен, хигиенски и трошоците-пријателски начин за да додадете повеќе структура на начинот на кој вие ги чувате вашите додека помагање на намалување на нередот да се организира сите вашата кујна essentials на лесен начин.

R

Им се допаѓа и на купувачите