.

.

KF94 Лицето Маска за Деца, 50 КОМПЈУТЕРИ, 4 Слој за Еднократна употреба Лице Маски за Деца, Сина Маски

KF94 Лицето Маска за Деца, 50 КОМПЈУТЕРИ, 4 Слој за Еднократна употреба Лице Маски за Деца, Сина Маски

DEN 959.76
Износ

【ВИСОКА ГРАНД КВАЛИТЕТ】 4 слоеви на материјал има висока заштита и висока филтрација ефикасност.Најоддалечените слој на не-плетени ткаенини може да филтер големи честички, на средината на два слоеви на топи разнесени ткаенина може да го блокира повеќе од 95% од честички, еден слој на топол воздух памук може да филтер PM2.5, и сопствениот внатрешниот слој на не-плетени ткаенини може да се Зголеми на кожата удобност. 【ДЕЦА МАСКИ】 50 КОМПЈУТЕРИ.Препорачуваме за деца на возраст од 6-15. Децата секогаш имаат духот на истражување, жив и стилски боја опции на маска деца се направи момчиња и девојки се подготвени да се носат маски за деца и возбудлива да ги собереш различни бои ден. 【ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА】 2.68" x 6.89" ВО четири слоеви на заштита, може да се блиску до лицето, се најдобра заштита ефект, увото кука е 2.36 инчен, најдолго се водат е 7inch, и еластичноста е одличен. 【ДИШЕ 3 D облик дизајн, која се зголеми дете здив простор, дише.Morecover, нашите маски за деца се вклопува удобно сите околу без престојува стави и пропусти, добар бариера за деца; мека гума за џвакање уво циклус на детска маска ќе не стави притисок на деца' ушите и и нема вид на ушите. 【СЕКОЈДНЕВНО КОРИСТЕЊЕ ЗА ДЕЦА】 Вкупно 50 компјутери - 1 за секој училишен ден!Широко се користи во затворен простор и на отворено како што се училиштето, патување, супермаркети, продавници, цркви, велосипедизам, кампување, игралишта и др.Згора на тоа, мулти-боја може да одговара dfifferent стил на облека.ШТО не Е во НАШИТЕ ПРЕДНОСТИ : ИЗДРЖЛИВИ - увото јамка е издржлив и флексибилни, не е лесно да се скрши при користење.ВИСОК КВАЛИТЕТ - 4-Слој за заштита со надворешниот Не-wowen Ткаенина, 2 слоеви средината електростатско памук слој и внатрешен одбрана крпа , се обезбеди целосна покриеност на вашиот нос, и устата, која не само што може да го блокира јавните течност во воздух и честички во воздухот, но исто така и непречено да ги искористи на топол воздух со дишењето. 3 D ДИЗАЈН - 3Д обликот е дизајниран според човекови лицето форма за да се обезбеди стегање, поддржан како заграда, без разлика на висината на вашиот нос, тоа може да биде совршено одговараше.

R

Им се допаѓа и на купувачите