.

.

Двојно Заштитените Длабоко Ритам Лежишта 10мм 12mm 16mm 20mm шупливи линеарна shaft300 400 500 600mm внатрешна дупка 4 6 10 12mm зацврстуваат chromed линеарно движење вратило род CNC делови

Двојно Заштитените Длабоко Ритам Лежишта 10мм 12mm 16mm 20mm шупливи линеарна shaft300 400 500 600mm внатрешна

DEN 2330.40
Износ

Возен домување материјал : Имајќи челик.пакетот вклучува : 1pc шупливи линеарна вратило.Од Дијаметар : 10мм Внатрешен Дијаметар : 4mm.Од Дијаметар : 12mm Внатрешен Дијаметар : 6mm.Игли валчести имајќи има униформа цврстина, ниско ниво на триење, ниско ниво на бучава, се забрза работата и ефикасноста на производството.Возен домување материјал : Имајќи steelpackage вклучуваат : 1pc шупливи линеарна shaft Out Дијаметар : 10мм Внатрешен Дијаметар : 4mm Out Дијаметар : 12mm Внатрешен Дијаметар : 6mm Out Дијаметар : 16mm Внатрешен Дијаметар : 10mm Out Дијаметар : 20mm Внатрешен Дијаметар : 12mm Manufactured од хром челик цврсти и издржливи.

R

Им се допаѓа и на купувачите