.

.

ЕУКАЛИПТУС ЕТЕРИЧНО МАСЛО 100 % ЧИСТ Природен Undiluted ТЕРАПЕВТСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ЕТЕРИЧНО МАСЛО 1 Fl.оз.- 30 ml за Ароматерапијата, Сапуни, Свеќи, Diffusers & Reed Diffusers со Ботаничка Уба?

ЕУКАЛИПТУС ЕТЕРИЧНО МАСЛО 100 % ЧИСТ Природен Undiluted ТЕРАПЕВТСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ЕТЕРИЧНО МАСЛО 1 Fl.оз.- 30 ml

DEN 310.80
Износ

100 % ЧИСТА ТЕРАПЕВТСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ЕТЕРИЧНО МАСЛО ПАРЕА ИЗВЕДЕНО од лисја од Еукалиптус.Тенок, безбоен бледо жолта течност со карактеристична потентен Еукалиптус арома.Без хемикалии или синтетички растворувачи.Нема филери, адитиви или превозници додаде.Ботанички Убавина ЕУКАЛИПТУС ЕТЕРИЧНО МАСЛО има свеж мирис кој е многу карактеристика на еукалиптус.СОВРШЕН ЗА ВАШАТА DIFFUSER - за Сите Видови Diffusers ( Полињата за Diffusers, Ултразвучно Diffusers, Навлажнувачи, Пареа Diffusers; Горилници Горилници и Повеќе!) ЕУКАЛИПТУС ЕТЕРИЧНО МАСЛО БЕНЕФИЦИИ и КОРИСТИ : Убавина Грижа, Нега на Кожата, Нега на Коса, Бања Производи, Масла за Масажа, Лосиони, Сапуни, Шампони, Сапун Одлуки, Бања Бомби, Свеќа Одлуки, Свеќи, Ароматерапијата, Ароматерапијата Производи, Парфеми Одлуки, и Многу Повеќе!ЕУКАЛИПТУС ЕТЕРИЧНО МАСЛО МЕШАВИНИ И СО - Bay Масло, Масло од Бергамот, Камилица, Масло, Citronella Масло, Clary Мудрец Масло, Здравец Масло, Јасмин Масло, Лимон Масло, Масло од Мандарина, Портокал, Масло, Palmarosa Масло, Пачули Масло, Борова Масло, мајчина Душица Масло, Рузмарин Масла, ружино дрво, Масло и Ylang-ylang Масло.Ботанички Убавина нуди 100% Задоволство да се гарантира.Ако некогаш се незадоволни од било која причина тие ќе го замени вашиот производ или рефундирање на вашите пари.И тие стојат зад себе и гаранција за чистота на нивните масла.Ботанички Убавина ЕУКАЛИПТУС Етерично Масло доаѓа во килибар стаклено шише за да го задржи надвор УВ зраци и заштита на нафта од сончева светлина.Ние исто така, обезбеди една Чаша Dropper така ќе може да се добие точниот износ на нафта треба без никакви отпад, маслата и самите се секогаш јасни во боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите