.

.

Ombre Црвено Пред Се Протегала Плетење На Косата Бургундија Џамбо Плетенки Влакна Синтетички Капчиња Плетенка На Косата Екстензии Афро Лесно Плетење На Косата Мулти

Ombre Црвено Пред Се Протегала Плетење На Косата Бургундија Џамбо Плетенки Влакна Синтетички Капчиња Плетенка

DEN 455.76
Износ

26inch Обоени пред се протегала плетење на косата направени со висок квалитет синтетички влакна, повеќето предност не е tangles, без пролевање.Удобен и спаси многу време.Обидете се да го користите и тоа ќе ве изненади. 6 Packs/Многу, Обично 5-6 пакети се доволно.Чеша-бесплатно, метежот-бесплатно, пролевање-бесплатно, многу свеж и удобен за носење.Па пред се протегала коса ќе биде долго трајна.Тоа е лесно да се направи кутија плетенки капчиња коса или senegalese пресврт капчиња косата, како ви се допаѓа само со потопување во топла вода.Во текот на годините, ние сме посветени на производство на перики, со користење на високо-квалитетни синтетички високи-температура влакна материјали, повеќе професионални и сигурен.Име На Производ : Пред Протегала Плетење На Косата, Kanekalon Плетење На Косата, Синтетички Капчиња Плетенки Коса Екстензии.Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Inch 6 Packs/Многу, 90 G/Пакет, вкупно 540 G, Доволно За Целосна Главата.Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Поставување Yaki Текстура Синтетички Плетење на Косата Екстензии, Ниска Температура Синтетички Влакна, Лесно да се Инсталира.Оваа плетенка на косата е издржлив, тоа може да трае многу долго време.Нејзината здрава, безбедна како вашата коса, без штета за вашата коса и нејзиниот пријателски на вашиот скалп.Не tangles, Не чеша, Без пролевање.Нејзината едноставна и лесно да се направи било кој стил ви се допаѓа како faux locs, кутија плетенки, пресврт плетенки, ну locs итн.За ваша погодност ние сме подготвени некои подароци, особено за вас.Овие подароци ќе биде дадена кога ќе се одржи вашата цел.

R

Им се допаѓа и на купувачите