.

.

Табела Здолниште, Светло Обоени Tassel Табела Убава Облека во Боја за Роденден(Флуоресцентна зелена)

Табела Здолниште, Светло Обоени Tassel Табела Убава Облека во Боја за Роденден(Флуоресцентна зелена)

DEN 264.00
Износ

Може да се намали директно според должината сакате.Верувам дека можете да го користите за да ги красат секој предмет и додадете совршен изглед на вашите страни.Исто така се погодни за изработка на разни DIY занаети со овој tassel, и табела здолниште е совршен фестивал подарок за семејство или пријатели.Оваа tassel tablecloth е светла и убава во боја, кој ја прави вашата маса се погледне нова и единствена, привлекување на вниманието на другите.Оваа табела здолниште е многу погоден за бебе туш декорација, десерт табела дома декорација, роденден, празник партија табела декорација.Рака-намалување на мека tassels со анти-навремено обвивка, high-end анти-навремено, што го прави лесно да се справи и лесен за чување.Функција : 1. Оваа tassel tablecloth е светла и убава во боја, кој ја прави вашата маса се погледне нова и единствена, привлекување на вниманието на другите.2. Рака-намалување на мека tassels со анти-навремено обвивка, high-end анти-навремено, што го прави лесно да се справи и лесен за чување.3. Може да се намали директно според должината сакате.Верувам дека можете да го користите за да ги красат секој предмет и додадете совршен изглед на вашите страни.4. Оваа табела здолниште е многу погоден за бебе туш декорација, десерт табела дома декорација, роденден, празник партија табела декорација.5. Исто така се погодни за изработка на разни DIY занаети со овој tassel, и табела здолниште е совршен фестивал подарок за семејство или пријатели.Спецификација : Предмет Тип : Табела Skirt Material : Polyester Width : Прибл. 15cm / 5.9 in Length : Прибл. 10m / 10.9 yd(Големината е Мерени Рачно, Не Може да Биде Мала Девијација)Употреба : Погоден за Табела Страна Декорација, Партија Декорација, Итн.Пакет Листа : 1 x Table Здолниште.

R

Им се допаѓа и на купувачите