.

.

Okuyonic Дијагностички Алатка со, ABS 2015R3 Трајни Дијагностички Алатка Софтвер за Автомобил Поправка Алатка за Врската Помеѓу Возилото и Компјутер(Без Bluetooth)

Okuyonic Дијагностички Алатка со, ABS 2015R3 Трајни Дијагностички Алатка Софтвер за Автомобил Поправка Алатка

DEN 1802.40
Износ

Со АВТОМОБИЛ, можете да започнете со бренд-специфична дијагностика за автомобили и лесни камиони во 1988 година. Тоа е брз и сигурен дијагностичка алатка која може да се користи како линк помеѓу возилото и компјутер.Со 37 различни брендови, на ГЕНЕРИЧКИ дијагностички програма е наменета за законодавство-базирани дијагностика и е специјално дизајниран за емисиите поврзани со кодовите.ОПШТ е вклучена во АВТОМОБИЛИ и КАМИОНИ пакети.Со АВТОМОБИЛИ, вие сте во можност да се изврши бренд специфична дијагностика за автомобили и лесни ван од 1988 година па наваму.Вкупно 47 различни брендови.Со КАМИОНИ софтверски пакет, вие сте во можност да се изврши бренд специфична дијагностика за лесни и тешки комерцијални vehicl.Поддршка англиски, Cesky, Dansk, Германски, Свет, Francais, грчки, Hollands, унгарски, италијански, Norsk, полски, романски, руски, Srpski, Suomen kieli, Svenska, турски јазик.Високо квалитетни зелени PCB одбор.Поддршка англиски, Cesky, Dansk, Германски, Свет, Francais, грчки, Hollands, унгарски, италијански, Norsk, полски, романски, руски, Srpski, Suomen kieli, Svenska, турски јазик.Тоа е брз и сигурен дијагностичка алатка која може да се користи како линк помеѓу возилото и компјутер.Со АВТОМОБИЛИ, вие сте во можност да се изврши бренд специфична дијагностика за автомобили и лесни ван од 1988 година па наваму.Вкупно 47 различни брендови.Со КАМИОНИ софтверски пакет, вие сте во можност да се изврши бренд специфична дијагностика за лесни и тешки комерцијални возила, автобуси и шлепери од 1995 година наваму.Со 37 различни брендови, на ГЕНЕРИЧКИ дијагностички програма е наменета за законодавство-базирани дијагностика и е специјално дизајниран за емисиите поврзани со кодовите.ОПШТ е вклучена во АВТОМОБИЛИ и КАМИОНИ пакети.Мултиплексер функција, 2x HS МОЖЕ да (ISO 11898-2), ШВ МОЖЕ да (SAE J2411), K / L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL и (SPI, во аналогни, 5volt надвор).Прочитајте ги и избришете ги кодовите, прочитајте реално време на податоци, скенирање функција; целосно да се усогласат со e OBD / OBDII стандард.Производство на одредена серија дијагностика, EOBD / OBDII комуникација, сериски систем, палење Со лет рекордер функција, можете да снимате параметри во реално време додека управувате со возило.За време на снимањето процес, може да се нагласи одредена грешка со притискање на копчето така што ќе може да се испита детектира грешка подоцна.Доаѓа со вградена меморија значи, вие не треба да носат компјутерски.Кога сте поврзани на возилото, уредот ќе проверка на возилото на батеријата напон и автоматски да се прилагоди себе за 12 или 24 volt возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите