.

.

HUIYCUU за iPhone XR Случај 6.1,Симпатична Сјајот Позлата Љубов Срцето Шема Страна Печати Дизајн за Девојчиња Жените,Luxurly Екранот од Камерата за Заштита Shockproof Мека Браник Си

HUIYCUU за iPhone XR Случај 6.1,Симпатична Сјајот Позлата Љубов Срцето Шема Страна Печати Дизајн за Девојчиња

DEN 191.52
Износ

Совршен Компатибилен Со i Phone XR 6.1 инчи (2018 Порака) и Поддршка за безжично полнење.Плоштадот Дизајн Трајни Мека TPU Браник,лесни, но заштитна,да се спречи smudges гребнатини отпечатоци од прсти;Постои aniti се лизга Бар во страна кој ќе ви даде добра потпора за да го држете вашиот телефон ,shockproof капка доказ.Воскресна 1.2 MM Усна рабовите Заштитник држи вашиот екран и леќите на камерата површината за да се спречи оштетување на уредот;.Злато Позлата Технологија.На rhombus дизајн стил, златен electroplated линии, сјае во светлина или светлина, изгледа домот и убави.луксуз позлатен текстура површината и мека удобно чувство на допир.Овој телефон случај не е рамен, тоа е 3 D.Прецизно отсекување на испис за звучници, камера, полнење пристаништа, аудио портови сензори и копчиња.Лесно се држат за вклучување/исклучување на инсталација.Карактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет.Користење на животната средина-пријателски материјал и најдобра изведба.TPU силикони дизајн има подобра отпорност и отпорен на гребење.Ретро Симпатична стил со Најпопуларните бои го прави вашиот мобилен телефон повеќе уникатен, внатре печатени обрасци нема да исчезнат.Воскресна рабовите подигнете го екранот на камерата леќи на камерата надвор од површината за да се спречи оштетување на стакло.Прецизно отсекување на испис за звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња.Лесно се држат за вклучување/исклучување на инсталација.Компатибилен Совршен Компатибилен Со i Phone XR 6.1 инчи (2018 Порака) и Поддршка за безжично полнење.

R

Им се допаѓа и на купувачите