.

.

LUOLNH Златен Сјај Искра Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај 5.4 Инчен Мермер Дизајн Shockproof Мека Силиконска Гума TPU Браник Покрива Кожата Телефон Случај -Апстракт Н?

LUOLNH Златен Сјај Искра Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај 5.4 Инчен Мермер Дизајн Shockproof Мека

DEN 359.76
Износ

[Компатибилен] : исклучиво наменета за i Phone 12 Мини 5.4 инчен 2020 година. Вистински сјај со мермер шема на случајот, го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање.ПРЕМИУМ ЗАШТИТА - Шок-апсорбирање [TPU] рамка која ги штити против капки,го Штити вашиот уред од гребнатини, испакнатини, и dings.Исечок дизајн за Звучник, Екран, камера и пристаништа, лесен пристап до сите порти и конектори без отстранување.Случај исто така нуди и одлична камера заштита со покрена усна за да се избегне гребење ако поставени на нерамни површини.Пред покрена усна дава додаде заштита за екранот на вашиот телефон.Спецификација : Материјал : Исклучиво се направени од страна на TPU Материјал кој го носи со Ултра-Тенок, Лесен и се Карактеризира со шок отпор, бафер функција и издржливи услуга Компатибилен Модел : За i Phone 12 Мини 5.4 инчен 2019 Карактеристики : да се Чува грбот и од страна на вашиот уред од гребнатини, инциденти и отпечатоци од прсти и уште трајни & лесен случај.Пакетот Вклучува : 1x Случај Маска за i Phone 12 Мини 2020 ве Молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот не се вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите