.

.

Плетење Бод Контра Алатка, Плетење Ефикасност Компактен Дизајн Бод Шалтери за Домаќинство за Дома

Плетење Бод Контра Алатка, Плетење Ефикасност Компактен Дизајн Бод Шалтери за Домаќинство за Дома

DEN 1284.00
Износ

Мали Преносни : Бод Шалтери се во компактен дизајн, лесен во тежина, и многу удобен за носење.Функција : функција на Капчиња Плетење Ред Контра држи броење на бода и редови.Погодност : Капчиња Ред Counter е многу лесен алатка за секој капчиња, ентузијаст, кој може да го подобри плетење ефикасност.Како да го Користите : По плетење ред по ред, притиснете го врвот на копчето за да се смета редовите на плетење и се сеќавам како ќе сплетам.Изглед : На изглед дизајн е симпатична, розова, и на шалтер може да се носи на вратот со јаже, само како pendant.Функција : 1. Функција : функција на Капчиња Плетење Ред Контра држи броење на бода и редови.2. Мали Преносни : Бод Шалтери се во компактен дизајн, лесен во тежина, и многу удобен за носење.3. Погодност : Капчиња Ред Counter е многу лесен алатка за секој капчиња, ентузијаст, кој може да го подобри плетење ефикасност.4. Како да го Користите : По плетење ред по ред, притиснете го врвот на копчето за да се смета редовите на плетење и се сеќавам како ќе сплетам.5. Изглед : На изглед дизајн е симпатична, розова, и на шалтер може да се носи на вратот со јаже, само како pendant.Спецификација : Предмет Тип : Плетење Бод Counter Product Материјал : Plastic Product Спецификации : 3 Product Употреба : За Household Scope на Примена : За Повеќето Scenarios Length : Прибл. 4.8 cm / 1.9 in Width : Прибл. 4cm / 1.6 во Пакет Листата : 3 x Плетење Бод Шалтери .

R

Им се допаѓа и на купувачите