.

.

LUOFDCLDDD Земи Бар,Потпирач за Безбедност,Парапети,Бања Туш кабина Полиран Протри Бронза Handtoilet Стари лица Безбедност Не се Лизга Handleing Лицата со посебни потреби/Зла

LUOFDCLDDD Земи Бар,Потпирач за Безбедност,Парапети,Бања Туш кабина Полиран Протри Бронза Handtoilet Стари

DEN 1977.60
Износ

Улога : Не Само за Кадата Парапети, Но исто Така и за Облека, Крпи, Etcnot Само за Бањи или Снег!Исто Така можете Да ги Користите Овие потпирачи за раце Како Евтино и Едноставно Решение за Подрум и Мансарда Скалило Огради.Стабилна : Load-Beabrass Земи Бар Можете Безбедно Поддршка Тешки Предмети Тежина до 200 Кг, во голема мера за Намалување на Ризикот од Лизгање и Паѓање, и Providingng Поддршка за Секого, Зајакнување на Стабилноста.Инсталација : Сокриени Завртки, Убава и Дарежлив, поставен на Ѕид со Screwsconcealed Fixturesprovide Сите Фиксни, Едноставен и Брз.Анти- 'Рѓа : Анти-' Рѓа и Оксидација Третмани Се Одлични во Корозија Resistancestay Свежи во Било Екстремни Средина.Предности : Ние ги Користиме на Месинг да се Осигураме дека Нашите Производи Се Водоотпорни и ' Рѓа Proofwith Совршено Огледало Ефект, Убава.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 24 Часа.Нашите Стилски потпирачи за раце Се Избор за Вашето Семејство и на Вашето Семејство.Материјал Месинг(Трајни,Против Вода,Анти- ' Рѓа)Инсталација Ѕид Mounted Size 32 Cm , 37 Cm , 42 Cm , 47 Cm , 60 Cm Installation Метод Поправи Помине(Обезбеди Завртка)Место на База во Позицијата која ја Сакате за да ја Инсталирате, следете ги инструкциите на Монтажа Holesin Знак на Дупка Дупка, со Проширување Завртки и Навртки Fixed Daily Одржување Knowledge Regularly Чистење на Производот да Го Чува Clean Clean Површината на Производот со Вода и Благ Детергент, а Потоа Исушете со Мека Towel Pay Внимание на Скриени Позиција на Чистење на Производот, и Навремено Чистење Може да се Направи Производ Last Prompt : Овој Производ Содржи Само Парапети, и Други Украси на Сликата Не Се Вклучени.Грешка при мерење Within1-2 цм е Normal Thank за Поддршка на Нашите Производи!Нашата Мисија е да Обезбедиме Квалитетни Производи по Разумна Цена и да се Фокусира на Вредност.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 24 Часа и да Ви Даде Задоволителен Одговор.Ви благодариме за Вашиот Интерес и Добра Среќа.

R

Им се допаѓа и на купувачите