.

.

Леќи на камерата Филтер за Брзо Ослободување Switch Заградата Леќа Филтер за dslr фото Камера Фотографија Леќа Заградата Професионални Филтер Леќа Заштита (Боја : 62 мм)

Леќи на камерата Филтер за Брзо Ослободување Switch Заградата Леќа Филтер за dslr фото Камера Фотографија Леќа

DEN 752.40
Износ

Брзо да се префрлате ND филтри без недостасува секоја добра слика.На протезата може да се ротира брзо и лесно да се прилагоди на насоката на светлината филтрирање.Алуминиум легура, издржливи.Компактна структура, нема потреба да се грижите за квалитетот на сликата штета предизвикана од светлината истекување.за повеќето објективи.За да изберете соодветен филтер големина, проверете ги вашите леќи.Секој крупен леќа одржува резолуција и слика јасност додека зголемена големина на слика.Брзо да се префрлате ND филтри без недостига секој добар picture The заграда може да се ротира брзо и лесно да се прилагоди на насоката на светлината филтрирање.Алуминиум легура, durable Compact структура, нема потреба да се грижите за квалитетот на сликата штета предизвикана од светлината leakagefor повеќето lenses Dimensions : 62 MM/67 MM/72 MM/77 MM/82 MM/52 MMApplication : Повеќето камера lenses Colour : Black Material : метал + оптички glass Package Содржина : 1* ND filter Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ние сме помагање фотографи насекаде направите појасни, појасни слики.

R

Им се допаѓа и на купувачите